Servis Çağır

Gürçeşme Franke Klima Servisi

Yardım ve Destek

1. Franke Gürçeşme Teknik Servisi;

Firmamız İzmir’in Gürçeşme semtinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Franke markalı Klima ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde Klima ürününüzde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya yukarıda bulunan biz sizi arayalım adlı formumuzu doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Franke Klima
Tamir Servisi

Klima tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Franke Klima
Onarım Servisi

Klima onarım servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Franke Klima
Teknik Servisi

Klima teknik servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

2. Franke Çağrı Merkezi;

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Franke Gürçeşme
Klima Servisi

Klima Gürçeşme servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Franke Gürçeşme
Klima Teknik Servisi

Klima Gürçeşme teknik servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Franke Gürçeşme
Klima Tamir Servisi

Klima Gürçeşme tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

3. Franke Klima Tamir Süreci;

Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Franke markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Franke Gürçeşme
Klima Tarmici

Klima Gürçeşme servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Franke Gürçeşme
Klima Yedek Parça

Klima Gürçeşme yedek parça servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Franke Gürçeşme
Klima Tamirci Servisi

Klima Gürçeşme tamircisi servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

4. Franke Garanti;

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerindeki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 6 ay için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 6 ay kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 6 aylık garantiyi sunuyoruz. Gürçeşme Gürçeşme Franke teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 444 48 63 yada 0532 111 3530 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.


Etiketler;

Gürçeşme Franke servisi, Franke servis, Franke servisleri, Gürçeşme Franke servisi, Gürçeşme Franke servisleri, Gürçeşme beyaz eşya servisi, Franke beyaz eşya servisi, Gürçeşme Franke Klima servisi, Gürçeşme Franke teknik servis, Gürçeşme teknik servisleri, Franke servis telefonu, Franke telefon numarası, Franke Gürçeşme merkez servisi, Franke Gürçeşme Klima servisi, Franke Gürçeşme Klima teknik servisi, Franke Gürçeşme Klima tamircisi, Franke Gürçeşme Klima Servisi, Gürçeşme Franke teknik servis telefonu, Gürçeşme Franke teknik servis telefon numarası